Східноукраїнська організація

Східноукраїнська організація 
"Центр педагогічних досліджень" - незалежна громадська організація, яка призначена сприяти розвитку української освіти шляхом підвищення рівня педагогічної підготовки кадрів, а також стимулювання української науки педагогіки до винаходу нових методів і форм впливу на учнів. У світлі зазначених цілей, велике значення для організації має також розвиток та вивчення науки психології.

Таким чином, наша наукова організація, реалізуючи свої цілі і виконуючи програмні установки, намагається внести свій внесок у підвищення стандартів освіти та збільшення інтересу до науки педагогіки та психології. Молодь є тою частиною суспільства, яка є найбільш відкритою для позитивних ідей та прогресивних концепцій.

Саме тому, розвиток обраних Центром педагогічних досліджень наукових сфер, ми бачимо в перманентному впливі та залученні молоді в наукові та освітні проекти організації. Будучи проєвропейською організацією (в плані стандартів навчання та рівня досліджень), для нас також є важливим вивчення європейського досвіду, передових технологій і цікавих концептів, які існують в сучасній Європі.

Восточноукраинская организация "Центр педагогических исследований"
г. Харьков, Украина
© 2009 - 2024