Новости

Засідання правління з питання розширення сфери інтересів організації

Правління Східноукраїнської організації "Центр педагогічних досліджень" провело позачергове засідання, на якому центральним питанням обговорювалося подальший розвиток організації шляхом включення в перелік її сфер нових напрямків досліджень. Таким напрямом була обрана психологія. Це рішення є дуже логічним і послідовним, адже якісний розвиток освіти можливий лише з урахуванням індивідуальних і колективних психологічних особливостей сучасного соціуму. Матеріалом саме такого характеру покликане забезпечити організацію новий напрям досліджень.

Освіта і наука в сучасних умовах

Форум з такою назвою пройшов з 14 по 15 квітня 2016 року. Метою заходу була не тільки постановка проблем пов'язаних з реформуванням і розвитком сучасної освіти в Україні, а й пропонування нових, прогресивних шляхів такого розвитку. Учасниками форуму стали студенти педагогічних вузів і факультетів Україні, які цікавляться не тільки набуттям професії, а й своїм внеском у розвиток науки та практики.
Результатом роботи форуму було видання збірника доповідей його учасників, який, як сподіваються організатори, стане доброю теоретичною допомогою у майбутньому.

 

У Харкові відбулася Друга національна (не) конференція для шкільних педагогів EdCamp Ukraine. 9-10 квітня цього року в Харкові була проведена Друга національна (не) конференція для шкільних педагогів EdCamp Ukraine.

За два дні (не) конференції EdCamp, яка проводилася в Харкові на території Культурного центру «Бейт Дан» відбулося понад 145 сесій в 17 різних локаціях. Були задіяні 80 експертів з різних країн (в тому числі педагоги, волонтери і психологи ВО «Українські Рубежі» в Харкові - АКЦентра) і брали участь більше 500 педагогів. Основними тематичними напрямками (не) конференції EdCamp в цьому році були: нові технології в навчанні, недискримінаційний підхід в освіті, здоров'я в школі, англійську мову як державний пріоритет і інтеграція громад. Окремою темою йде недискримінаційний паралель. Ідея полягає в тому, щоб, з одного боку, презентувати і розкрити різні випадки дискримінації, які мають місце в школах (оскільки багато речей стереотипно сприймаються як нормальні, і педагоги не помічають, що це травмує дитину). З іншого боку, показати як ці проблеми можуть бути вирішені і які спільні шляхи їх вирішення можна знайти.

 

На базі Національного економічного університету ім.С. Коваля 20 лютого 2016 р. проходив марафон «Хакатон-1654». Протягом півтори доби тут створювали технологічні проекти, спрямовані на розвиток Харківщини.

Хакатон - форум розробників, під час якого фахівці з різних областей розробки програмного забезпечення (програмісти, дизайнери, менеджери) спільно працюють над вирішенням якої-небудь проблеми.

Також в марафоні брали участь чиновники, працівники освіти та представники громадських організацій.

Організаторами виступали Департамент з підвищення конкурентоспроможності регіону облдержадміністрації, Національний економічний університет ім. С. Кузнеця, Національний аерокосмічний університет ім. Жуковського, Національний університет радіоелектроніки, KarazinStartups і Kharkiv IT Cluster.

Восточноукраинская организация "Центр педагогических исследований"
г. Харьков, Украина
© 2009 - 2024